Planetárium

Do fotogalérie bol pridaný nový album Planetárium .

Žiaci štvrtej triedy absolvovali exkurziu v Planetáriu v Hlohovci.

Návšteva predškolákov

Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva predškolákov.

Dňa 5.4. prišli pozrieť do "veľkej" školy naši predškoláci z materskej školy. Deti boli zvedavé, ako to v škole vyzerá a ako to tu "beží". Tešíme sa na všetkých predškolákov na zápise do prvého ročníka dňa 12.4.2024. :-)

Jarný zber papiera

Školské maratónske hry - finále

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školské maratónske hry - finále .

Finále Školských maratónskych hier bolo v Bratislave v Dome športu aj v podaní nášho družstva, ktoré sa medzi najlepších 27 škôl Bratislavskej župy prebojovalo ešte v januári. V silnej konkurencii aj viacerých športových škôl sme na stupeň víťazov síce nedosiahli, ale bojovali sme statočne. Šikovnosť, obratnosť, výbušnosť, presnosť a k tomu tímový duch zdobil tím našej školy v zložení: Emka Mikuláškova, Daška Trokhymenko, Miško Szabo, Kiko Korenic a Viki Vincek. Dresy Vysokej pri Morave si v Bratislave už budú pamätať. Skvelá reklama. Ďakujeme, decká!

Plán práce - apríl 2024

Exkurzia v Univerzitnej knižnici Bratislava

Do fotogalérie bol pridaný nový album Exkurzia v Univerzitnej knižnici Bratislava.

Žiaci ôsmej a deviatej triedy sa zúčastnili pri príležitosti Mesiaca kníh exkurzie v Univerzitnej knižnici Bratislava.

Veľkonočné prázdniny

Deň vody

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň vody.

Deň vody 22.3. sme robili so žiakmi aktivity, týkajúce sa vody. Žiaci pozerali videá o znečisťovaní vody, robili kvíz o vode, zapojili sa do súťaže vo vyzdobovaní fľaše. Do súťaže sa zapojili hlavne žiaci 1. stupňa a deviataci vyrobili funkčný model mlynského kolesa. Súťaž sme s odbornými porotcami (žiaci 8. triedy) vyhodnotili a tu sú výsledky v poradí 1. miesto, 2. miesto a 3. miesto: 1.trieda: Šimon Ogorek, Zuzana Gjabelová, Dominik Fošnár 2.trieda: Marián Džurba, Tamara Tokošová, Timea Krupanová 3.trieda: Tomáš Jursa, Lara Drobiličová, Alex Klas 4.trieda: Max Polák, Timea Hulínová, Martin Petrinec 5.trieda: Veronika Paliková, Veronika Vaneková, Matúš Král 6.trieda: Adriana Izabela Nízka Všetci si už len oddýchneme pri pohári čistej vody. Výhercovia súťaže o najkrajšie vyzdobenú fľašu dostávali milé ceny. Všetkým chceme ešte raz poďakovať, fľaše všetkých boli krásne.

Programovanie s piatakmi trochu inak

Výzva ku Dňu vody

Testovanie deviatakov - Testovanie 9

Riadny termín testovania deviatakov T9-2024 sa uskutoční 20. marca 2024 (streda) z matematiky, slovenského jazyka a literatúry.

POVOLENÉ POMÔCKY= kalkulačky, rysovacie pomôcky, modré guľôčkové pero.

NEPOVOLENÉ POMÔCKY!!!! = mobilné telefóny, výpisky, študijné materiály, učebnice a pod.

Koordinátor testovania: Mgr. Martina Klasová

Administrátor testovania SJL, skupina 01: Mgr. Dagmar Šaray-Novotná

Administrátor testovania SJL, skupina 02: Mgr. Peter Babčan

Administrátor testovania MAT, skupina 01: Mgr. Alena Kľučarová

Administrátor testovania MAT, skupina 02: Mgr. Miroslava Orgoňová

Externý dozor (ZŠ Albína Brunovského, Zohor): Ing. Miroslava Vážna, PhD.

Zakladne_informacie_T9_2024.pdf

Informácia - zmena organizácie vyučovania
  • Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované

2 % z daní

Milí rodičia a priatelia školy,

2 % z daní pomôžu aj v roku 2024!

Je iba na Vás komu sa rozhodnete darovať svoje 2 % z daní. Budeme však radi, ak peniaze darujete svojim deťom a rozhodnete sa podporiť svojimi 2 % za rok 2023 práve našu školu.

Bližšie informácie na stránke školy v sekcii 2 % alebo klik nižšie na odkaz:

Viac informácií

Ďakujeme.

Jarné prázdniny

Plán práce - marec 2024

Tanzánia - divoké srdce Afriky

Dnes (28.2.2024) sme sa so žiakmi 2. stupňa zúčastnili siedmeho dielu vzdelávacieho projektu Svet okolo nás. V kine Záhoran v Malackách sa žiaci preniesli do rozľahlej a nádhernej divočiny Tanzánie, ktorá je jednou z najromantickejších a súčasne najpriateľskejších krajín na africkom kontinente.

Vďaka dokumentárnemu filmu a komentárom od samotných cestovateľov sme získali nové poznatky o histórii a geografii tejto krajiny, obyvateľstve a ich kultúre, zvykoch či stravovaní.

Z akcie sme odchádzali obohatení o množstvo zaujímavých informácií a krásnych záberov. Autorom projektu ďakujeme aj za hodnotnú diskusiu.

Už teraz sa tešíme na budúcoročnú Indonéziu.

Zápis detí do 1. ročníka ZŠ

Zúbkove pramene - obvodné kolo

Dňa 26.2.2024 sa v Stupave uskutočnilo obvodné kolo detského prednesu poézie - Zúbkove pramene. Našu školu reprezentovala žiačka 7. triedy - Pavlínka Jurkovičová, ktorá postúpila zo školského kola a umiestnila sa v obvodnom kole na 3. mieste v III. kategórii. Ďakujeme za reprezentáciu a srdečne blahoželáme.

strana:

Hlavná 37
  • +421 02 65967 126 (tajomníčka, zborovňa)
    0911 247 934 (riaditeľ školy)
    0901 706 169 (zástupkyňa RŠ pre ZŠ)